Zabiegi fizjoterapeutyczne w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Zabiegi fizjoterapeutyczne w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
Zakres działalności
Nasz opis

Nasze centrum rehabilitacji Gawłowska znajduje się we Wrocławiu i zapewnia dostęp bardzo wielu zabiegów związanych rehabilitacją i fizjoterapią. W naszej placówce znajduje zatrudnienie bardzo wielu doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie pomóc zrealizować bardzo wielu zabiegów.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Wśród zabiegów, które dostępne są w naszej placówce, są terapia manualna, krioterapia, taping, terapia INDIBA i wiele innych zabiegów. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z rehabilitacją kolan, barków, kręgosłupa i wielu innych części ciała. W naszej klinice posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt, świetnych fachowców i gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. Możemy pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami na temat naszego centrum rehabilitacji.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Każdy, kto ma problem ze stanem swojego zdrowia, powinien zapoznać się z pełną ofertą naszego centrum. Dzięki zdecydowaniu się na zaznajomienie z naszymi usługami każdy będzie miał możliwość znacznie poprawić stan swojego zdrowia. Zadbamy o to, aby wszystkie działały doskonale.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Zadzwoń
663025800
Tu ich znajdziesz
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Mają NIP
8981153108
i Regon
363264255
  • Zabiegi fizjoterapeutyczne w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
  • Zabiegi fizjoterapeutyczne w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska