Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do obiektów hotelowych i turystycznych

Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do obiektów hotelowych i turystycznych
Zakres działalności:
Nasz opis:

Wiązar Polska to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wysokiej klasy wiązarów dachowych z tarcicy konstrukcyjnej. Wieloletnie doświadczenie firmy i setki zadowolonych klientów stawiają markę w czołówce swojej branży. Wykonywane przez firmę wiązary opracowane są tak, by maksymalizować wytrzymałość i bezpieczeństwo dachowego wsparcia przy jednoczesnym obniżaniu kosztów całej inwestycji.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Zastosowana przez Wiązar Polska tarcica konstrukcyjna wyróżnia się małym obciążeniem fundamentów, co bezpośrednio przedkłada się na redukcję kosztów całej budowy, a inwestorom pozwala realnie zaoszczędzić pieniądze. Lżejszy dach uzyskany wskutek montażu takich dźwigarów umożliwia również zmniejszenie ilości ścian nośnych budynku, co pozwala na stworzenie go bardziej elastycznym i o większej powierzchni do ewentualnych, przyszłych remontów.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu są w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Wiązar Polska

Zadzwoń :
578211132
Tu ich znajdziesz:
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Mają NIP:
1230537879
i Regon:
011059223
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do obiektów hotelowych i turystycznych
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska do obiektów hotelowych i turystycznych