Trusty – opieka nad seniorami Warszawa

Trusty – opieka nad seniorami Warszawa
Zakres działalności:
Nasz opis:

Naszym zadaniem jest niesienie pomocy i wsparcia osobom starszym w ich miejscu zamieszkania. Oferujemy dwa modele czasowe: opiekę ośmiogodzinną i całodobową. Nasza nazwa jest jak najbardziej prawdziwa, można w stu procentach nam zaufać i powierzyć zadanie bycia opiekunem. Człowiek w podeszłym wieku potrzebuje dużo uwagi i czasu, które jesteśmy w stanie mu zaoferować.

Senior nie zawsze jest gotów poradzić sobie z codziennymi obowiązkami jak gotowanie bądź sprzątanie a niektóre osoby w podeszłym wieku nie są w stanie podołać nawet prostym zadaniom jak mycie się lub wyjście na spacer, my jesteśmy gotowi im w tym wszystkim pomóc. Wspieramy osoby, które mimo ogromu chęci nie są w stanie zapewnić swoim Rodzicom, Dziadkom lub innym członkom rodziny opieki z powodu obowiązków, pracy itp.

Działamy na obszarze Warszawy oraz Wrocławia. Nasi opiekunowie są odpowiednio wyszkoleni i doświadczeni w wykonywaniu zawodu opiekuna osób starszych. Zależy nam na szczęściu naszych klientów i podopiecznych dlatego codziennie z największą starannością wykonujemy powierzone nam zadania.

Trusty Jan Nesterowicz

Zadzwoń :
570333373
Tu ich znajdziesz:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Mają NIP:
8992676608
i Regon:
364998539
  • Trusty – opieka nad seniorami Warszawa