Platforma Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe

Platforma Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
Zakres działalności
Nasz opis

Poleasingowe.pl to nowoczesny portal internetowy, dzięki któremu można w szybki i wygodny sposób dokonać zakupu urządzeń wystawianych tu na tzw. aukcjach poleasingowych. Firma specjalizuje się w łączeniu ze sobą sprzedawców sprzętu poleasingowego, towarzystw leasingowych i funduszy z klientami, którzy poszukują dla siebie nowoczesnych aut, maszyn i pojazdów dostępnych właśnie w opcji poleasingowej.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.1

Na stronie można znaleźć oferty w kilku bardzo specyficznych działach, są to: samochody, autobusy, maszyny przeznaczenia przemysłowego, naczepy rolnicze i logistyczne, przyczepy, motocykle, sprzęt medyczny i budowlany oraz specjalistyczne maszyny rolnicze.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.2

Wszystkie urządzenia sprzedawane poprzez serwis wyróżniają się szczegółowymi opisami technicznymi, dzięki czemu licytujący mają swobodę wyboru i pełną świadomość tego, w jakim stanie jest oglądana przez nich maszyna. Wybór ułatwia możliwość filtrowania sprzętów np. wg sposobu ich zasilania, marki, wieku, roku produkcji, lokalizacji, ale i samej ceny.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Zadzwoń
801009409
Tu ich znajdziesz
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Mają NIP
8942976550
i Regon
021014968
  • Platforma Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
  • Platforma Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe