AutoGTA Wrocław – złomowanie aut

AutoGTA Wrocław – złomowanie aut
Nazywają się:
AutoGTA Wrocław – złomowanie aut
Zakres działalności:
Nasz opis:

Auto GTA – skup aut we Wrocławiu. Skup przyjmuje auta wyprodukowane po roku 1990, uszkodzone, z usterkami, powypadkowe, nadające się na części, do złomowania oraz zupełnie sprawne. Skup samochodów Auto GTA poza samochodami osobowymi skupuje również przyczepy, samochody zabytkowe, auta ciężarowe i dostawcze. Można sprzedać auto nawet jeżeli pojazd nie ma dowodu rejestracyjnego, ani aktualnej karty pojazdu.

Ponadto GTA Auto skupuje samochody z awarią silnika, po pożarach, po powodziowe, wymagające napraw blacharskich, uszkodzone i rozbite. Wyceny pojazdów można dokonać łatwo i szybko, telefonicznie bądź mailowo. Następnie mają miejsce oględziny pojazdu i podpisanie umowy.

Pieniądze są wypłacane od ręki – w gotówce bądź przelewem, a samochód odebrany własnym, bezpiecznym transportem – przy użyciu lawety. Ponadto firma zajmuje się załatwieniem pozostałych formalności – wyrejestrowaniem pojazdu w przypadku decyzji o złomowaniu, lub wykupieniem nowego OC, jeżeli samochód nadaje się do sprzedaży.

Skup Aut AutoGTA

Zadzwoń :
730117117
Tu ich znajdziesz:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Mają NIP:
8951876724
i Regon:
020742967